احمدی نژاد

رئیس جمهور در هشتادمین سفر استانی وارد ساری شد

در ادامه دوره سوم از سفر‌های استانی؛

شرکت در کارگروه فرهنگ و هنر و جلسه هیات دولت ، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، دیدار با خانواده های معظم شهیدان ، مدیران و منتخبان و گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم استان از برنامه های رئیس جمهور در سفر 2 روزه رئیس جمهور با استان مازندران است

رئیس جمهور دقایقی پیش در هشتادمین سفر استانی دولت و در ادامه دور سوم سفر‌های استانی وارد ساری شد.
به گزارش خبر نگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی دولت محمود احمدی نژاد هنگام ورود به فرودگاه ساری مورد استقبال مقامات محلی و استانی قرار گرفت و در ادامه با حضور در جمع مردم استان مازندران سخنرانی خواهد کرد .
همچنین در روز اول سفر رئیس جمهور به استان مازندران کار گروه فرهنگ و هنر این استان با حضور احمدی نژاد تشکیل می شود و رئیس جمهور با ایثارگران و خانواده شهدای این استان دیدار خواهد داشت و در این برنامه نشان ملی ایثار به چند تن از خانواده شهدا و ایثارگران استان توسط رئیس جمهور اعطا خواهد شد .
گفتگوی زنده رئیس جمهور با مردم از شبکه استانی مازندران و تشکیل جلسه استانی هیات دولت از دیگر برنامه‌های رئیس جمهور و وزرا در این استان خواهد بود.
یاد آور می شود در روز دوم از هشتادمین سفر استانی  رئیس جمهور و هیات دولت و استان مازندران احمدی نژاد با مدیران و نخبگان این استان دیدار خواهد داشت.

/ 0 نظر / 30 بازدید